×
Wyszukaj w serwisie

Namysłowska Karta Rodziny

Szanowni Przedsiębiorcy z terenu Gminy Namysłów,

Przygotowujemy Program Namysłowska Karta Rodziny. Jest to inicjatywa, która ma na celu wsparcie rodzin, promocję rodzicielstwa i zachęcenie do osiedlania się i zakładania swoich rodzin właśnie w naszej gminie. 

Każdy z Państwa może się włączyć, deklarując udział w Programie wraz ze swoją ofertą zniżek /bonifikat dla rodzin, które będą korzystały z naszej gminnej karty. Wspólnota lokalna to rodzina rodzin - dlatego chcemy się wzajemnie wspierać. Przedsiębiorca, który weźmie udział w Programie może liczyć na: umieszczenie swojej wizytówki w dedykowanej zakładce na stronie www Urzędu Miejskiego w Namysłowie, informację o prowadzonej działalności w publikatorach, w których gmina zamieszcza swoje informacje, udział w kampaniach promocyjnych Programu w mediach społecznościowych, otrzymanie elementów oznaczeń Programu, które można umieścić w siedzibie swojej firmy i inne formy promocji, które będą dotyczyć Programu.

Aby wziąć udział w Programie wystarczy wypełnić zgłoszenie, które należy dostarczyć do sekretariatu Urzędu Miejskiego w Namysłowie. Można także je wysłać na e-mail: promocja@namyslow.eu . Nabór prowadzony będzie w trybie ciągłym.

Zapraszamy do współpracy już dziś! 


 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane