Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Ogłoszenie Powiatowego Urzędu Pracy w Namysłowie

Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie zaprasza osoby w wieku 18 – 29 lat, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Namysłowie jako osoby bezrobotne, do składania wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 

Nabór wniosków będzie trwał w terminie:

od 16.05.2022 r. do 31.05.2022 r.

 

Uczestnicy:

Osoby młode w wieku 18 – 29 lat, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Namysłowie jako osoby bezrobotne, spośród których co najmniej 60% stanowią osoby, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu, czyli stanowią tzw. młodzież NEET.

 

Dodatkowe warunki:

• Uczestnik projektu nie może posiadać wpisu do ewidencji działalności gospodarczej przed upływem co najmniej 12 miesięcy bezpośrednio poprzedzających dzień złożenia wniosku,

• Uczestnik projektu nie bierze udziału w innym projekcie aktywizacji zawodowej współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Oferowane wsparcie:

• Przyznanie 9 osobom bezrobotnym (3 - kobiety, 6 – mężczyzn) środków na podjęcie działalności gospodarczej w maksymalnej wysokości do 31 488 zł brutto (25 600,00 zł + VAT).

 

Przed złożeniem wniosku należy zadzwonić do Urzędu pod numer telefonu 77 419 09 34 lub 77 419 09 24 w celu ustalenia konkretnej godziny wizyty w Urzędzie.

Wnioski należy składać osobiście w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy, w godzinach pracy Urzędu (Namysłów, ul. Plac Wolności 1).

PDFOgłoszenie o naborze wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej w Projekcie BIZNES TO PODSTAWA.pdf (140,83KB)

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane