×
Wyszukaj w serwisie

Dzień Dziecka w Jastrzębiu

Najmłodsi mieszkańcy sołectwa Jastrzębie, w towarzystwie rodziców, babć i dziadków, 4 czerwca br., bawili się na festynie z okazji Dnia Dziecka.

W tych radosnych chwilach mieszkańcom towarzyszył Zastępca Burmistrza Namysłowa Krzysztof Mucha.

Niesamowitą atrakcją dla dzieci okazała się dmuchana zjeżdżalnia, z której unosiły się okrzyki radości.

Animatorki z Biblioteki Publicznej w Namysłowie zadbały także o tworzenie ciekawych tatuaży dla naszych milusińskich.

Nie zabrakło również tak uwielbianych przez wszystkie dzieci radosnych pląsów w bańkach mydlanych.

Wyczekiwaną atrakcją była także degustacja słodkiej waty cukrowej, serwowanej przez Dyrektora Namysłowskiego Ośrodka Kultury Mariusza Jabłońskiego.

Na dorosłych mieszkańców czekał sowity poczęstunek „pod chmurką”, w tym pyszne potrawy z grilla, domowe ciasta oraz degustacja wyśmienitych potraw ukraińskich, przygotowanych przez Panie przybyłe do naszej gminy z Ukrainy, które z powodu wybuchu wojny musiały opuścić swój kraj i obecnie mieszają w Jastrzębiu.

O organizację imprezy zadbała Rada Sołecka, na czele z Sołtys wsi Jastrzębie Panią Danutą Łukasiak wraz nauczycielkami z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jastrzębiu.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy z wielkim trudem, zaangażowaniem i pasją przyczynili się do tego, aby dzień ten był wyjątkowy.

Uradowane, rozbawione, obdarowane dzieci, to chyba najlepsza nagroda dla wszystkich dorosłych za Wasz wysiłek!

 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane