×
Wyszukaj w serwisie

Festyn Rodzinny pod hasłem „Razem bawi się weselej” w Kamiennej

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Kamiennej wraz ze swoimi najbliższymi oraz dyrekcją i kadrą pedagogiczną, 11 czerwca br., bawili się na festynie rodzinnym pod hasłem: „Razem bawi się weselej”, zorganizowanym przez w/w placówkę.

We wspólnym świętowaniu, mieszkańcom Kamiennej towarzyszyła Zastępca Burmistrza Ewelina Moniuszko-Czuczwara, która obdarowała wszystkie dzieci słodkościami, a społeczności szkolnej podarowała zestaw ogrodniczy, niezbędny do prac w otwartej dziś przy szkole – tzw. Strefie Kontaktu Człowieka z Przyrodą, pod okiem Sołtys wsi Kamienna Pani Ewy Wolskiej.

Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji dla swoich gości, w tym dmuchane zamki i loterię fantową.

Mogliśmy także podziwiać wspaniałe występy dzieci z klas I-III dedykowane rodzicom z okazji Dnia Matki i Ojca oraz przezabawny kabaret w wykonaniu starszych uczniów z klas IV-VI.

Nie zabrakło także ciekawych animacji oraz emocjonujących konkurencji sportowych dla wszystkich uczestników imprezy.

Podczas wydarzenia odbył się również mecz, rodzice kontra uczniowie oraz przeciąganie liny między mieszkańcami.

Na wszystkich czekały też stoiska gastronomiczne zaopatrzone w pyszne kiełbaski z grilla, słodkie gofry i watę cukrową oraz orzeźwiające lody.

Dziękujemy organizatorom za wszelkie starania, dzięki którym dzień ten był taki wyjątkowy! Uśmiech na twarzach dzieci i okrzyki radości, to najlepszy wyraz dla Państwa starań i wysiłku!

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane