Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Ligocie Książęcej

Najmłodsi mieszkańcy Ligoty Książęcej i Wszeradowa 11 czerwca br. bawili się ze swoimi rodzinami na festynie z okazji Dnia Dziecka, połączonym z realizacją Programu #RosnącaOdporność, zorganizowanym na placu przy świetlicy wiejskiej przez Sołtysa wsi Pana Tomasza Rudzkiego wraz z Radą Sołecką, Radnym Rady Miejskiej w Namysłowie Panem Wojciechem Kowalczykiem oraz Druhami z lokalnej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

W dzisiejszym spotkaniu uczestniczył także Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski, który miał okazję bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami poprzez zainaugurowany dziś w Ligocie Książęcej - Mobilny Punkt Informacyjny Burmistrza Namysłowa.

Na maluchy czekały uwielbiane przez dzieci kolorowe dmuchane place zabaw, do których ustawiał się sznur chętnych.

Niezawodne animatorki z Biblioteki Publicznej w Namysłowie zadbały o ciekawe plenerowe gry i zabawy.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej KSRG z Ligoty Książęcej przygotowali pokaz pierwszej pomocy oraz prezentację sprzętu strażackiego.

Do dyspozycji mieszkańców był także punkt usług medycznych SALVARE DOCEO, w którym każdy chętny mieszkaniec mógł wykonać sobie m.in. pomiar ciśnienia i cukru oraz badanie EKG.

Na jednym ze stoisk, młody lokalny artysta - uczeń liceum plastycznego zaprezentował swój talent malarski, który wzbudzał ogromny podziw wśród mieszkańców.

Niesamowitą atrakcją, która jak zawsze wywołała wiele uśmiechu i okrzyków radości okazał się festiwal kolorów.

Nie zabrakło także stoiska gastronomicznego z kiełbaskami z grilla, frytkami, orzeźwiającymi lodami i słodką watą cukrową.

To był bardzo aktywny dzień, niezapomniany dzień!

Dziękujemy wszystkim organizatorom za ogrom pracy, a uczestnikom dzisiejszej zabawy za miło spędzony czas!

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane