×
Wyszukaj w serwisie

XXIII Namysłowskie Letnie Koncerty Organowe im. Prof. Witolda Zabornego

W niedzielę 3 lipca br., w kościele parafialnym p.w. św. Piotra i Pawła w Namysłowie, odbył się drugi koncert organowy, w ramach cyklu XXIII Namysłowskich Letnich Koncertów Organowych im. Prof. Witolda Zabornego.

3 lipca br., mogliśmy wysłuchać młodego i bardzo utalentowanego Krzysztofa Basa z Bielsko-Białej. Muzyk jest absolwentem klasy organów Krzysztofa Karcza w Państwowej Ogólnokształcącej szkole muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej. Uczestniczył w warsztatach organowych prowadzonych przez takich profesorów jak Marieta Kruzel Sosnowska, Marek Topoprowski czy Krzysztof Musiał. Jest laureatem wielu krajowych konkursów organowych.

W wydarzeniu wziął udział Zastępca Burmistrza Namysłowa Krzysztof Mucha.

W imieniu organizatorów: Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Organowej i Kameralnej w Namysłowie, Parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Namysłowie, Burmistrza Namysłowa oraz Starosty Namysłowskiego, już dziś pragniemy Państwa zaprosić na kolejny koncert, który odbędzie się w dniu 17 lipca br. o godz.16.00.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane