Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Pożegnanie wieloletnich pracowników Urzędu Miejskiego w Namysłowie

27 lipca br., w gabinecie Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego, miało miejsce pożegnanie dwojga wieloletnich pracowników Urzędu Miejskiego w Namysłowie, odchodzących na emeryturę: Pani Barbary Ślusarczyk oraz Pana Janusza Strońskiego.

W spotkaniu, oprócz Gospodarza miasta, uczestniczyli także Wiceburmistrzowie: Ewelina Moniuszko-Czuczwara oraz Krzysztof Mucha, a także Komendant Straży Miejskiej w Namysłowie Krzysztof Jankowiak.

Pani Barbara Ślusarczyk pracowała w naszym urzędzie od 2007 r., przez ponad 15 lat. Zaczynała jako młodszy referent w Wydziale Organizacyjnym, a następnie była zatrudniona jako pomoc administracyjna przy obsłudze miejskiego monitoringu, współpracującego z namysłowską Strażą Miejską.

Pracę zawodową w urzędzie, po 31 latach, zakończył również Pan Janusz Stroński, który był z nami od 1991 r. W trakcie swojej kariery zawodowej, Pan Janusz był Kierownikiem tut. Wydziału Spraw Obywatelskich, a ostatnie 30 lat aż do dziś, piastował stanowisko starszego inspektora, pełniąc służbę strażnika Straży Miejskiej w Namysłowie.

W imieniu całego zespołu pracowników Urzędu Miejskiego oraz Urzędu Stanu Cywilnego w Namysłowie, składamy naszym współpracownikom podziękowania za lata sumiennej, uczciwej i odpowiedzialnej pracy. Praca z Wami była dla nas codzienną przyjemnością oraz cenną nauką.

Życzymy Wam jednocześnie nieustającej pogody ducha, dobrego zdrowia i radości z każdego dnia spędzonego z rodziną oraz aby na emeryturze znaleźli Państwo czas na zasłużony odpoczynek, a także realizację swoich planów i pasji.

IMG_6366.jpeg

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane