Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Mobilny Mammobus zaprasza

W związku z planowanym przyjazdem mobilnego Mammobusu do Namysłowa, informujemy o postoju oraz możliwości wykonania badania w dniach:

Domaszowice – 13 października w godzinach od 9.00 do 15.00 przy Szkole Podstawowej,  ul. Kolejowa 3,

Namysłów – 14 października w godzinach od 8.30 do 14.30 i  17 października w godzinach od 10.00 do 16.00 przy Ratuszu na Rynku.

Zapraszamy kobiety w przedziale wiekowym w wieku od 50 do 69 lat, które są ubezpieczone i przez ostatnie 24 miesiące nie korzystały z badania mammograficznego lub otrzymały pisemne wskazanie do ponownego wykonania badania po upływie 12 miesięcy i nie były leczone z powodu raka piersi.

Mammografia jest bezpłatna i nie wymaga skierowania.

Rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub poprzez formularz  http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia lub płyty CD  z poprzednich mammografii, o ile nie były one wykonane w pracowni LUX MED. Prosimy o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej i w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Więcej informacji na temat mammografii znajdziecie Państwo na stronie www.mammo.pl.

Realizację programu profilaktyki raka piersi wykonuje: LUX MED Diagnostyka.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane