×
Wyszukaj w serwisie

Namysłowscy Lekkoatleci - Wicemistrzami Polski w Wieloboju

W gabinecie Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego, 10 października br. odbyło się spotkanie z Kadrą Sekcji Lekkoatletycznej NKS „START” Namysłów oraz jej trenerami.

Ukoronowaniem osiągnięć sportowych, zdobytych przez wyczynowców w 2022 roku, był udział w „Mistrzostwach Polski Młodzików w Wieloboju”, które odbyły się 17 września br. w Krakowie. Podczas Mistrzostw, sportowcy uzyskali znakomite wyniki:

- Zuzanna Kozan – 3140 pkt, jednocześnie otrzymując tytuł Wicemistrzyni Polski w Wieloboju,

- Emilian Mikuśkiewicz – 3117 pkt, zdobywając miano II Wicemistrza Polski w Wieloboju.

Włodarz Miasta wręczył na ręce kadrowiczów listy gratulacyjne oraz upominki, dziękując za reprezentowanie Gminy Namysłów oraz Klubu na tak wysokim poziomie, a także podziękował Trenerom: Zygmuntowi Mikuśkiewiczowi, Arkadiuszowi Kacprzakowi oraz Kierownikowi Sekcji Lekkoatletycznej Witoldowi Gruszkiewiczowi, za zaangażowanie, starania oraz serce włożone w pracę z namysłowską młodzieżą. W spotkaniu uczestniczył również Tomasz Kozan Prezes Klubu.

Gratulujemy wspaniałych wyników oraz trzymamy kciuki za kolejne mistrzowskie tytuły.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane