Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Uroczystość przyznania nagród i odznaczeń dla Dyrektorów, Nauczycieli oraz pracowników oświaty

20 października br., w gościnnych progach Miejskim Domu Kultury w Oleśnie, odbyła się wyjątkowa uroczystość zorganizowana przez Sławomira Kłosowskiego Wojewodę Opolskiego i Opolskiego Kuratora Oświaty Michała Sieka, podczas której przyznano coroczne nagrody i odznaczenia dla Dyrektorów, Nauczycieli oraz pracowników oświaty.

Wnioskodawcą odznaczeń przyznanych dla dyrektorów był Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski, natomiast dla wyróżnionych nauczycieli - dyrektorzy poszczególnych jednostek oświatowych z terenu gminy Namysłów.

W uroczystości wzięła udział Zastępca Burmistrza Ewelina Moniuszko-Czuczwara wraz z Naczelnikiem Wydziału Edukacji Sportu i Zdrowia Ewą Burkiewicz-Janik, które wszystkim uhonorowanym złożyły podziękowania i ogromne gratulacje.

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, na wniosek Ministra Edukacji i Nauki, za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa, Medalem Złotym za Długoletnią Służbę zostali odznaczeni:

Joanna Figlak - Dyrektor Przedszkola nr 4 w Namysłowie

Marzanna Góra - Dyrektor Przedszkola nr 5 w Namysłowie

Irena Rzewucka - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamiennej

Danuta Spadło - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ligocie Książęcej

Tomasz Wołczański - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Głuszynie

Wiesława Golisz - Nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

Grzegorz Adamowicz - nauczyciel z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Głuszynie.

Decyzją Ministra Edukacji i Nauki, za szczególne zasługi dla rozwoju oświaty i wychowania, Medalem Komisji Edukacji Narodowej zostali odznaczeni:

Irena Rzewucka - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamiennej

Danuta Spadło - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ligocie Książęcej

Stanisław Janków - emerytowany nauczyciel Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Smarchowicach Wielkich

Mariola Maryniak - nauczyciel Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Głuszynie.

Decyzją Nr 18 Opolskiego Kuratora Oświaty z dnia 12 października 2022 r., w uznaniu szczególnych zasług w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, Nagrodę Opolskiego Kuratora Oświaty otrzymał również Tomasz Wołczański - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Głuszynie.

Gratulujemy naszej kadrze pedagogicznej oraz pracownikom oświaty tak wspaniałych dystynkcji i życzymy dalszych sukcesów zawodowych oraz osobistych.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane