×
Wyszukaj w serwisie

Spotkanie integracyjne Seniorów, zrzeszonych w Kole nr 2 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Namysłowie

17 listopada br., Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski miał przyjemność uczestniczyć w spotkaniu integracyjnym Seniorów, zrzeszonych w Kole nr 2 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Namysłowie, pod przewodnictwem Pana Jana Klusko.

Włodarz Gminy złożył wszystkim członkom Związku ciepłe życzenia i podziękował za dotychczasową aktywność w naszym lokalnym środowisku oraz owocną współpracę, przekazując przy tym na ręce Przewodniczącego Koła kosz pełen słodkości.

Na uroczystość przybył także Wicestarosta Namysłowski Tomasz Wiciak oraz Dyrektor Namysłowskiego Ośrodka Kultury Mariusz Jabłoński.

Spotkanie odbywało się w bardzo miłej i wesołej atmosferze w Restauracji Aparthotel & Restaurant Rezydencja Limba w Namysłowie.

Ta coroczna uroczystość, to wspaniała okazja do integracji Członków Koła, lubiących i ceniących swoje towarzystwo oraz do ciekawych rozmów i wspólnej zabawy na parkiecie.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane