×
Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z Panią Haliną Sabiną Delczyk - 100-letnią mieszkanką Gminy Namysłów

Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski, 23 listopada br. miał przyjemność spotkać się ze 100-letnią mieszkanką Gminy Namysłów - Panią Haliną Sabiną Delczyk.

Włodarz miasta wręczył na ręce Szanownej Jubilatki list gratulacyjny, bukiet kwiatów oraz kosz pełen słodkości, a także przekazał serdeczne życzenia i gratulacje.

Pani Halina Sabina Delczyk urodziła się 23 listopada 1922 r. i pochodzi z okolic Nowogródka na Białorusi. W wieku 20 lat została przewieziona do Niemiec, skąd przesiedliła się do Milicza, a następnie przez krótki czas mieszkała w Wilkowie i pracowała w gromadzkiej radzie narodowej. W 1953 r. przyjechała do Namysłowa, gdzie zamieszkała na stałe i pracowała ponad 30 lat w Urzędzie Stanu Cywilnego w Namysłowie. Jubilatka wraz ze swoim mężem przeżyła wspólnie 72 lata oraz wychowała dwoje dzieci (córkę i syna).

W imieniu całej społeczności Gminy Namysłów, gratulujemy dostojnej Seniorce tak zacnego wieku, życząc kolejnych lat w zdrowiu i spokoju oraz otoczeniu najbliższej rodziny.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane