×
Wyszukaj w serwisie

Namysłów włącza się do corocznej akcji „Wymiana Ciepła”

Już po raz piąty, namysłowski Samorząd na czele z Burmistrzem Namysłowa Bartłomiejem Stawiarskim, we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Namysłowie, przystąpił do ogólnopolskiej charytatywnej akcji na rzecz bezdomnych, biednych i potrzebujących.

„Wymiana Ciepła” skierowana jest do ludzi dobrej woli, którzy w swoich szafach posiadają w dobrym stanie odzież jesienno-zimową i chcą się nią podzielić.

Podobnie, jak w roku ubiegłym, namysłowski Punkt Wymiany Ciepła - czyli duży wieszak na zimową odzież, zlokalizowany jest na peronie pierwszym Dworca Kolejowego, w specjalnie przygotowanym, ogólnodostępnym miejscu.

Każdy, kto posiada niepotrzebne ciepłe ubrania, może zostawić je na wieszaku. Każdy, kto potrzebuje ubrań, może je sobie stamtąd zabrać. Zachęcamy wszystkich do wspólnego zapełnienia wieszaka ciepłymi ubraniami, jak kurtki, płaszcze, polary, swetry. Ważne aby oddawać ubrania w dobrym stanie, które zalegają nam w szafach.

Potrzebujesz ciepła? Weź sobie ubranie. Chcesz pomóc? Zostaw coś na wieszaku!

317611045_187488823797341_416514171760942447_n.jpeg

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane