Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Drużynowy Mikołajkowy Konkurs w Skoku Wzwyż Szkół Podstawowych

6 grudnia br., Zastępca Burmistrza Namysłowa Krzysztof Mucha, miał przyjemność powitać uczestników tegorocznego Drużynowego Mikołajkowego Konkursu w Skoku Wzwyż Szkół Podstawowych, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Namysłowie.

W rywalizacji wzięli udział uczniowie ze: Szkół Podstawowych nr 1, nr 3 oraz nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie, a także z Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Kamiennej oraz w Ligocie Książęcej.

W punktacji drużynowej uwzględniono najlepsze wyniki zawodników z poszczególnych klas, a ich suma decydowała o zajętym miejscu.

Zawody sędziowali nauczyciele wf-u i wybrani uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Namysłowie, natomiast sędzią głównym zawodów był Pan Stefan Kostecki, Zastępca Dyrektora SP nr 4 w Namysłowie.

Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju, zostali uhonorowani słodkimi upominkami, które w imieniu Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego, młodym lekkoatletom wręczyła Justyna Hofbauer, reprezentująca Wydział Edukacji, Sportu i Zdrowia w Urzędzie Miejskim w Namysłowie.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników wszystkim uczestnikom dzisiejszych zmagań sportowych!