Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Pożegnanie wieloletniego pracownika Wydziału Finansowego Urzędu Miejskiego w Namysłowie

9 grudnia br., w gabinecie Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego, po ponad 35 latach pracy, miało miejsce pożegnanie odchodzącego na emeryturę wieloletniego pracownika Wydziału Finansowego w Urzędzie Miejskim w Namysłowie - Pani Zofii Kurowskiej.

Pani Zosia rozpoczęła pracę w 1980 r. od zatrudnienia w Urzędzie Gminy w Domaszowicach, skąd po przeniesieniu do tut. samorządu, w dniu 01.09.1987 r. zaczęła współpracować z naszym zespołem. W trakcie swojej kariery zawodowej, była młodszym inspektorem ds. gospodarki ziemią, inspektorem ds. budżetowych, a obecnie piastowała stanowisko Inspektora do spraw księgowości podatkowej w Wydziale Finansowym tut. Urzędu.

W spotkaniu, oprócz Gospodarza miasta, uczestniczyli także jego Zastępcy: Ewelina Moniuszko-Czuczwara i Krzysztof Mucha, a także Naczelnik Wydziału Organizacyjnego Joanna Zuzel, stojąca na czele Wydziału Finansowego Skarbnik Gminy Anna Stec-Kołotyło oraz Kierownik Referatu Podatków i Innych Opłat - Arleta Brzeska, którzy przekazując na ręce Pani Zosi list gratulacyjny, kwiaty oraz upominki, życzyli Jej jednocześnie nieustającej pogody ducha, dobrego zdrowia i radości z każdego dnia spędzonego z rodziną.

Przyłączamy się do życzeń oraz gratulujemy tak wspaniałego dorobku!

Brak opisu obrazka