×
Wyszukaj w serwisie

Spotkanie wigilijne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Namysłowie

W tym pięknym, przedświątecznym czasie, w imieniu Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego, jego Zastępczyni Ewelina Moniuszko-Czuczwara, 15 grudnia br. miała ogromną przyjemność uczestniczyć w spotkaniu wigilijnym, przygotowanym przez opiekunów oraz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Namysłowie, na czele z Kierownikiem placówki – Ewą Koszelą.

Podczas wspólnego świętowania, wychowankowie ŚDS wykazali się znakomitym kunsztem aktorskim w zaprezentowanym przez siebie artystycznym programie bożonarodzeniowym, przepełnionym radością i wspólnym kolędowaniem.

Następnie w klimatycznie udekorowanej sali, zgodnie z tradycją rodzinnego domu, w atmosferze ciepła, wzajemnej życzliwości i pojednania, wszyscy zgromadzeni zasiedli do uroczystego posiłku.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, jednocześnie życząc całej społeczności placówki, dyrekcji, pracownikom oraz rodzinom wychowanków ŚDS, kolejnych tak pięknych i ujmujących inicjatyw oraz radości i nadziei z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane