×
Wyszukaj w serwisie

Jasełka w wykonaniu Liturgicznej Służby Ołtarza

W dniu Objawienia Pańskiego - Święta Trzech Króli, w Kościele Parafialnym św. Franciszka z Asyżu i św. Piotra z Alkantary w Namysłowie, odbyły się tradycyjne Jasełka w wykonaniu tutejszej Liturgicznej Służby Ołtarza. 

Młodzi artyści, przygotowani przez Księdza Michała Zalota oraz ich rodziców, wykazali się znakomitym kunsztem aktorskim, podczas ukazania historii narodzin Jezusa. 

W tym zachwycającym widowisku wzięła także udział Zastępca Burmistrza Namysłowa Ewelina Moniuszko-Czuczwara wraz z Naczelnikiem Wydziału Edukacji, Sportu i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Namysłowie Ewą Burkiewicz-Janik oraz Prezes Namysłowski Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o o. Barbarą Kin, które nie kryły podziwu z pięknie przygotowanego występu. ️

W dniu tego wyjątkowego Święta, LSO wystawiła łącznie trzy spektakle, podczas których przybyło wielu mieszkańców Gminy Namysłów. 

Dziękujemy młodzieży oraz księżom za kultywowanie Bożonarodzeniowych tradycji i wspominanie tej wspaniałej historii religijnej, która odmieniła cały świat.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane