×
Wyszukaj w serwisie

I Bierutowski Noworoczny Turniej Samorządowy w Piłce Nożnej Halowej – Edycja 2023

W dniu 14 stycznia br., reprezentanci Gminy Namysłów, z Burmistrzem Namysłowa Bartłomiejem Stawiarskim na czele, wzięli udział w I Bierutowskim Noworocznym Turnieju Samorządowym w Piłce Nożnej Halowej – Edycja 2023, zorganizowanym przez Miasto i Gminę Bierutów.

Te pełne emocji, sobotnie zmagania futbolowe odbyły się w hali sportowo-widowiskowej w Bierutowie, a uczestniczyło w nich aż 9 drużyn z Dolnego Śląska.

Namysłowską ekipę zasilili reprezentanci różnych lokalnych instytucji.

Pomysłodawcom imprezy zależało na popularyzacji piłki nożnej, promowaniu zdrowego trybu życia oraz co najważniejsze, integracji środowiska samorządowego, która przede wszystkim opierała się na przyjacielskiej rywalizacji sportowej.

Nasi zawodnicy zmierzyli się z drużyną z Bierutowa (1:0), drużynami z Oleśnicy (1:0) i (0:0) oraz z drużyną z Dobroszyc (0:0), wygrywając fazę grupową 8 punktami, bez straty bramki.

Mecz finałowy o pierwsze miejsce w Turnieju, drużyna z Namysłowa stoczyła z ekipą z Dobroszyc, zdobywając II miejsce i zaszczytny tytuł Wicemistrza dzisiejszego Turnieju.

Po zakończonych rozgrywkach, dekoracji drużyn dokonał m.in. Burmistrz Bierutowa Piotr Sawicki.

Dziękujemy Organizatorom za doskonale przygotowane wydarzenie, a wszystkim uczestnikom za wspaniałą rywalizację i niezapomniane emocje sportowe!

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane