×
Wyszukaj w serwisie

Prelekcja z Burmistrzem Namysłowa Bartłomiejem Stawiarskim z cyklu „Ludzie Żywej Historii”

W dniu 20 stycznia br., w Izbie Regionalnej w Namysłowie miała miejsce pierwsza w tym roku, niezwykle ciekawa prelekcja z cyklu „Ludzie Żywej Historii”, zorganizowana pod patronatem tej instytucji oraz Namysłowskiego Ośrodka Kultury.

W ramach tego cyklu, zaproszona młodzież z Zespołu Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie, miała okazję spotkać się z Burmistrzem Namysłowa Bartłomiejem Stawiarskim.

Podczas swojego wystąpienia, Włodarz miasta przybliżył wszystkim zgromadzonym interesującą historię swojego życia, począwszy od czasów szkolnych, poprzez karierę historyka, samorządowca, polskiego polityka i posła na Sejm VIII kadencji, po pełnienie zaszczytnego stanowiska Burmistrza Namysłowa.

Całe wydarzenie poprowadził Instruktor NOK oraz Izby Regionalnej w Namysłowie Arkadiusz Oleksak, który jest również koordynatorem serii spotkań pn. „Ludzie Żywej Historii”.

Dziękujemy za tą cenną lekcję i zapraszamy do skorzystania z kolejnych spotkań historycznych, organizowanych w Izbie Regionalnej!

 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane