Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Gala Dnia Myśli Braterskiej

4 marca br., z okazji przypadającego 22 lutego Światowego Dnia Myśli Braterskiej, w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbyła się Gala Dnia Myśli Braterskiej, której organizatorem był Namysłowski Związek Drużyn.

Wydarzenie było okazją do zaprezentowania nowych władz związku, a także wręczenia nagród dla osób wspierających namysłowskich harcerzy. Nie zabrakło również części artystycznej w wykonaniu Zespołu Artystycznego Namysłowskiego Związku Drużyn, poczęstunku jak i gier i zabaw dla dzieci.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele lokalnych władz, dyrektorzy szkół oraz instytucji, właściciele firm, a także rodzice. W wydarzeniu uczestniczyła Ewelina Moniuszko-Czuczwara - Zastępca Burmistrza, która odczytała w imieniu Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego list gratulacyjny, który przekazała na ręce komendanta NZD pwd. Tamary Bak wraz z drobnym upominkiem.

Dzień Myśli Braterskiej to wspólne święto harcerek, skautek, harcerzy i skautów na całym świecie, które upamiętnia urodziny założycieli skautingu Roberta i Olave Baden-Powell. W tym dniu Związek Harcerstwa Polskiego myśli nie tylko o osobach, które są częścią ruchu, ale także o partnerach, sympatykach, którzy wspierają harcerzy w codziennej pracy wychowawczej i pomagają zdobywać młodym ludziom sprawności na całe życie.

Dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy udanej imprezy.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane