×
Wyszukaj w serwisie

Otwarcie ścianek wspinaczkowych w Hali "Orzeł" w Namysłowie

W sobotę, w Hali Sportowej „Orzeł” odbyło się oficjalne otwarcie dwóch ścianek wspinaczkowych. Ścianki o wymiarach 7 m x 1,5 m wyposażone są w system asekuracji pozwalający na bezpieczne wejście w obecności instruktora. Oficjalnego otwarcia dokonali Bartłomiej Stawiarski - Burmistrz Namysłowa oraz Barbara Kin prezes Namysłowskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji Sp. z o o. W ramach wydarzenia organizatorzy przygotowali również ciekawe gry i zabawy sportowe dla dzieci i młodzieży. 

Montaż ścianek wspinaczkowych był częścią zakresu prac modernizacyjnych jakie przeszła "stara część" Hali. Obejmował on m.in. naprawę wentylacji w pomieszczeniach szatniowych, remont części tarasu, cyklinowanie i lakierowanie parkietu oraz malowanie.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 w ramach zadania pn. Rewitalizacja obiektów sportowych na terenie Gminy Namysłów.

Zarządcą obiektu jest Namysłowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Informacje o możliwości skorzystania ze ścianek będą publikowane na profilu FB spółki oraz jej stronie internetowej.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane