×
Wyszukaj w serwisie

Spotkanie sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Namysłów

Kolejne zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej, odbyło się 18 marca br. w Smarchowicach Śląskich, podczas którego druhny, druhowie oraz cały zarząd tej jednostki z Prezesem Januszem Słowikiem na czele, zgromadzili się na wspólnym podsumowaniu działalności w minionym 2022 roku.

W spotkaniu uczestniczył także w imieniu Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego, jego Zastępca Krzysztof Mucha wraz z Komendantem Gminnym Sebastianem Dumańskim, którzy złożyli wszystkim strażakom serdeczne podziękowania za ich osobiste zaangażowanie oraz dotychczasową owocną współpracę, deklarując swoje wsparcie i dalszą pomoc.

Strażacy ochotnicy, wyznaczyli swoje cele i plany na nadchodzący czas oraz rozmawiali o problemach i sukcesach ich formacji.

W głosowaniu ogólnym, obecny Zarząd OSP otrzymał jednogłośnie absolutorium za 2022 rok.

Dziękujemy za prowadzoną działalność operacyjną, społeczną i prewencyjną na rzecz mieszkańców Smarchowic Śląskich i nie tylko.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane