×
Wyszukaj w serwisie

Mecz towarzyski WKS Śląsk Wrocław - NKS Start Namysłów

W dniu 25.03.2023 r., na stadionie miejskim w Namysłowie, odbył się mecz towarzyski pomiędzy WKS Śląsk Wrocław a NKS Start Namysłów. Mecz zgromadził sporą liczbę sympatyków oraz kibiców piłki nożnej na namysłowskich trybunach. Wcześniej tak licznie publiczność gromadziła się na spotkaniach drugoligowej Varty Namysłów.

Na meczu obecny był również Bartłomiej Stawiarski - Burmistrz Namysłowa, który w obecności Tomasza Kozana prezesa NKS Start, wręczył obu kapitanom drużyn okolicznościowe statuetki, życząc klubom dalszej owocnej współpracy. Pierwotnie mecz miał się odbyć w ubiegłym roku w ramach jubileuszu 70-lecia NKS, ale dopiero teraz nadążyła się okazja, by go rozegrać.

Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania był Sławomir Bryś a asystowali mu Dominik Szopa oraz Jakub Łukasiewicz.

O widowiskową oprawę meczu zadbali namysłowscy kibice NKS Start Namysłów. 

Mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla gości.

Śląsk Wrocław, jako największy klub w regionie i przedstawiciel w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy, staje się naturalną drogą rozwoju dla najzdolniejszych adeptów futbolu także z terenu naszej gminy.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane