Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Budżet Obywatelski Namysłowa 2023

Budżet Obywatelski Namysłowa 2023

Budżet Obywatelski daje mieszkańcom Namysłowa możliwość dyskusji oraz bezpośredniego wpływu na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone przez obywateli.

Budżet Obywatelski Namysłowa - zasady:

Każdy mieszkaniec Namysłowa może zgłosić pomysł na zadanie, które mogłoby zostać sfinansowane z Budżetu Obywatelskiego. Formularz zgłoszeniowy wraz z listą co najmniej 10 osób popierających projekt, zamieszkujących na terenie miasta Namysłowa,  należy złożyć w kopercie z dopiskiem „Budżet Obywatelski Namysłowa 2023” w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Namysłowie, do dnia 12 maja 2023 roku, a obowiązkowe załączniki (mapy, fotografie, wizualizacje, rysunki poglądowe lub szkice) w wersji elektronicznej przesłać na adres mailowy: budzet.obywatelski@namyslow.eu w formacie *.jpg.

 


 

 

GŁOSOWANIE - od 9 do 23 czerwca 2023 r.

 Zagłosować można w sposób:

  • tradycyjny - poprzez wypełnienie karty do głosowania w punkcie informacyjnym w siedzibie Urzędu Miejskiego w Namysłowie przy ul. Dubois 3 i wrzucenie jej do urny. Osoby, które w momencie głosowania nie ukończyły 16 roku życia, mogą głosować jedynie w sposób tradycyjny i powinny posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego.
  • internetowo - osoby, które w momencie głosowania ukończyły 16 rok życia i zamieszkują na terenie Namysłowa, mogą głosować poprzez stronę internetową www.namyslow.eu. Na formularzu online spośród listy zadań będzie można wskazać maksymalnie trzy propozycje. W odpowiednich rubrykach należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

ZACHĘCAMY DO ODDANIA GŁOSU!

Plakat 1.jpeg

Harmonogram Budżet Obywatelski Namysłowa.jpeg

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane