×
Wyszukaj w serwisie

Nowo wyremontowana sala sportowa w Szkole Podstawowej Nr 3 w Namysłowie

W dniu 9 maja br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Namysłowie, odbył się oficjalny odbiór nowo wyremontowanej sali sportowej.

W tej wyjątkowej chwili, w imieniu Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego, uczestniczyła jego Zastępczyni Ewelina Moniuszko- Czuczwara wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego: Naczelnikiem Wydziału Edukacji, Sportu i Zdrowia Ewą Burkiewicz-Janik, Naczelnikiem Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Inwestycji Romanem Kanią, a także Inspektorem ds. inwestycji i remontów Szymonem Nowakiem.

Wykonawcą zadania o wartości opiewającej na kwotę 338.700,00 zł, była firma MAL-BUD z Ostrzeszowa, reprezentowana przez Pana Błażeja Rubika.

Prace obejmowały:

  • remont szatni dla chłopców i dziewcząt wraz z przyległymi sanitariatami,
  • odnowienie sali gimnastycznej, w tym: wymiana stolarki okiennej na okna trzyszybowe pięciokomorowe, malowanie ścian i sufitów, zamontowanie wentylatorów dachowych,
  • odnowienie małej sali gimnastycznej, w tym: malowanie ścian i sufitów, a także odświeżenie podłogi.

Cieszymy się, że inwestycja ta poprawi warunki naszych uczniów podczas zajęć lekcyjnych. Realizacja zadania nie byłaby możliwa, gdyby nie ogromne zaangażowanie Pani Beaty Galli – p.o. Dyrektora SP3 w Namysłowie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane