×
Wyszukaj w serwisie

Pierwszy PSIKNIK już za nami

W słoneczne sobotnie popołudnie, na Błoniach w Namysłowie odbył się pierwszy namysłowski PSIKNIK, połączony z oficjalnym otwarciem Dog Parku w naszym mieście, którego dokonał Bartłomiej Stawiarski - Burmistrz Namysłowa wraz z mieszkankami naszej gminy. Na przybyłych gości i Ich pupili czekało wiele atrakcji, m.in.: pokaz z użyciem psów ratowniczych, samochodów pożarniczego, ratowniczego i policyjnego, dmuchany zamek, stoisko gastronomiczne z watą cukrową, popcornem oraz grillowaną kiełbaską, a także orzeźwiające lody. 

W ramach wydarzenia odbyły się także dwie ciekawe prelekcje. Pierwsza o obowiązkach właścicieli zwierząt domowych oraz działającym w Gminie Namysłów programie dofinansowania zabiegów sterylizacji i kastracji psów i kotów, którą poprowadził Krzysztof Jankowiak Komendant Straży Miejskiej w Namysłowie. Druga o prawidłowym odżywianiu naszych czworonogów, którą wygłosił Sebastian Janisz przedstawiciel firmy Bozita. Dla wszystkich przybyłych mieszkańców dostępne było także stoisko wystawiennicze sklepu zoologiczne Magart, w którym można było się zaopatrzyć w różne akcesoria dla swojego pupila.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i zachęcamy do aktywnego korzystania z Dog Parku.

Dziękujemy wszystkim osobom, instytucjom i firmom, które pomogły w realizacji tego wydarzenia: Namysłowski Ośrodek Kultury,  Namysłowski Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o o., Zakład Wodociągów i Usług Komunalnych Ekowod w Namysłowie, Zakład Energetyki Cieplnej w Namysłowie, Osp Ziemiełowice, Policja Namysłów, Straż Miejska w Namysłowie, Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego OSP Skarbimierz, Centrum Zoologi i Wędkarstwa w Namysłowie, Froneri oraz Bozita.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane