Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Nowa siedziba „Parasolki”

W dniu 21 czerwca br., w budynku Dworca Kolejowego w Namysłowie, miało miejsce oficjalne otwarcie nowej siedziby Świetlicy Środowiskowej w Namysłowie, działającej przy Ośrodku Kuratorskim Nr 2 w Namysłowie, przy Sądzie Rejonowym w Kluczborku, prowadzonej wspólnie z namysłowskim Stowarzyszeniem „Parasolka”.

Aktualnie pod skrzydłami "Parasolki", znajduje się dziewięcioro wychowanków w wieku 10-18 lat, a drugie tyle chętnych z nią sympatyzuje, jako byli podopieczni lub przyjaciele. Ideą stowarzyszenia są działania opiekuńczo-wychowawcze w zakresie wyrównywania szans społecznych i edukacyjnych wśród dzieci i młodzieży.

W wydarzeniu uczestniczyli Włodarze gminy: Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski wraz z Zastępcą Eweliną Moniuszko-Czuczwarą, a także  Prezes ZAN Andrzej Treliński oraz Zastępca Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Namysłowie Malwina Jabłońska. Dopisali także zaproszeni goście, m.in.: Prezes Sądu Rejonowego w Kluczborku Cezary Obermajer, Kurator Okręgowy Rafał Sitarz, Kierownik Ośrodka Kuratorskiego w Namysłowie Agata Olek, Prezes Stowarzyszenia Krystyna Berezińska i Kurator Anna Maksym, pozostali Wychowawcy oraz Kuratorzy społeczni i zawodowi, a także Podopieczni placówki i ich Rodzice.

Nowa siedziba świetlicy, świadcząca swoje usługi dla dzieci i młodzieży, będzie otwarta w okresie wakacyjnym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 14.00.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane