×
Wyszukaj w serwisie

Pożegnanie ósmoklasistów w SP nr 4

W dniu 22 czerwca br. Zastępca Burmistrza Ewelina Moniuszko-Czuczwara miała przyjemność uczestniczyć w pięknej, a zarazem wzruszającej uroczystości pożegnania absolwentów w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie.

W tym roku szkolnym naukę w namysłowskiej „czwórce” zakończyło 118 uczniów klas ósmych - wspaniałych młodych i mądrych ludzi. W tym gronie znajduje się 28 prymusów i 18 wyróżnionych sportowców.

W trakcie akademii nie zabrakło wielu ciepłych słów podziękowań i podsumowań oraz niezapomnianych chwil, pełnych wzruszeń i refleksji.

Ósmoklasiści przekazali także swoim młodszym kolegom sztandar szkoły. Przygotowali również prezentacje multimedialne, poprzez które pożegnali się ze swoją szkołą, nauczycielami i kolegami z młodszych klas.

Nie zabrakło też części artystycznej w postaci symbolicznego poloneza oraz występu młodszych kolegów i koleżanek, w tym z utytułowanego zespołu „Gama”.

Wręczono także nagrody uczniom odznaczającym się wybitnymi osiągnięciami w nauce i sporcie oraz listy gratulacyjne dla dumnych rodziców.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za tak piękną oprawę tego historycznego dnia.  Absolwentom gratulujemy ukończenia nauki w szkole podstawowej oraz życzymy wspaniałych sukcesów i powodzenia w pokonywaniu kolejnych ścieżek edukacji. 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane