×
Wyszukaj w serwisie

Wręczenie Stypendiów za szczególne osiągnięcia edukacyjne oraz sportowe

W związku z zakończeniem roku szkolnego 2022/2023, działając na podstawie Uchwały nr 379/VIII/21 z dnia 11 lutego 2021 r. Rady Miejskiej w Namysłowie, Burmistrz Namysłowa przyznał uczniom szkół podstawowych Gminy Namysłów stypendia w formie jednorazowej nagrody pieniężnej za szczególne osiągnięcia edukacyjne oraz sportowe. Stypendium otrzymało 189 uczniów z tytułu uzyskania średniej z końcowych ocen klasyfikacyjnych 5,30 i więcej oraz za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i sportowych etapu co najmniej wojewódzkiego.

Koniec roku szkolnego był także okazją do wręczenia nagród rzeczowych i dyplomów dla 35 uczniów, którzy zajęli I-III miejsce w etapie gminnym Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych oraz I miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, a także I miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

W dniu 22.06.2023 r. w Namysłowskim Ośrodku Kultury, Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski oraz jego Zastępczyni Ewelina Moniuszko-Czuczwara wraz z Naczelnikiem Wydziału Edukacji, Sportu i Zdrowia Ewą Burkiewicz-Janik, wręczyli uczniom szkół podstawowych Gminy Namysłów, listy gratulacyjne, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Nagrodzonym wspaniałych wyników w nauce oraz życzymy im słonecznych, wesołych i bezpiecznych wakacji!

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane