×
Wyszukaj w serwisie

Jubileusz 35-lecia Przedszkola nr 4 w Namysłowie

W sobotę, 24 czerwca br. w Przedszkolu nr 4 w Namysłowie, odbyły uroczyste obchody Jubileuszu 35-lecia istnienia tej placówki.

Z okazji tak zacnej rocznicy, dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych przygotowały niezwykle barwny i wzruszający repertuar muzyczno-taneczny, który zaprezentowały zebranym gościom. W przerwie występów, spowodowanej kapryśną pogodą, wszyscy zostali poczęstowani przepysznym tortem oraz mieli okazję podziwiać bogatą historię licznych absolwentów przedszkola, utrwalonych na pamiątkowych zdjęciach, tablach  i w kronikach, wystawionych w galerii  utworzonej w holu przedszkola. Po części oficjalnej, impreza przeniosła się na teren placu zabaw, gdzie na dużych i małych czekał wesoły Festyn, pełen atrakcji, animacji i pysznych przekąsek.

W uroczystościach, na zaproszenie Pani Dyrektor Joanny Figlak, wzięli udział Włodarze Gminy: Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski wraz z Zastępcą Eweliną Moniuszko-Czuczwarą, a także Naczelnikiem Wydziału Edukacji, Sportu i Zdrowia Ewą Burkiewicz-Janik. Wspólne świętowanie zgromadziło oprócz licznie zaproszonych gości, przyjaciół placówki, emerytowanych i obecnych nauczycieli, rodziców oraz maluchy.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane