×
Wyszukaj w serwisie

Nowo wybrani Radni Namysłowskiej Rady Seniorów

W dniu 30.06.2023 r., w dużej sali narad Urzędu Miejskiego w Namysłowie odbyła się I sesja Namysłowskiej Rady Seniorów (kadencji 2023 – 2027), którą poprowadził Przewodniczący Rady Miejskiej w Namysłowie Jacek Ochędzan.

Podczas 6 rund kolejnych głosowań, nie udało się jednak wyłonić składu prezydium w osobach Przewodniczącego oraz Pierwszego i Drugiego Wiceprzewodniczącego. W celu zapewnienia sprawnego i jak najszybszego funkcjonowania Rady, kolejna sesja wyborcza zaplanowana została więc na dzień 3 sierpnia br. o godz. 12.00.

Obrady miały uroczysty charakter, ponieważ jej głównym punktem było złożenie ślubowania przez nowo wybranych 14 Radnych.

Gratulacje złożył Im, w imieniu Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego - jego Zastępca Krzysztof Mucha wraz z Naczelnikiem Wydziału Organizacyjnego Joanną Zuzel.

Nad przebiegiem sesji czuwała jak zawsze Ewelina Małko, piastująca w Urzędzie Miejskim w Namysłowie stanowisko ds. obsługi NRS i MRM w Namysłowie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Radnym Seniorom, życząc sił i zapału do wypełniania tej zaszczytnej funkcji!

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane