Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Uroczysty apel z okazji Święta Policji

Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski wraz ze swoim Zastępcą Krzysztofem Muchą, mieli zaszczyt uczestniczyć w uroczystym apelu z okazji przypadającego w dniu 24 lipca Święta Policji, który miał miejsce tego dnia w auli Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie.

Nie zabrakło także przedstawicieli władz samorządowych z terenu Powiatu Namysłowskiego, służb mundurowych i emerytowanych policjantów, a także reprezentantów namysłowskich instytucji oraz placówek oświatowych, a także rodzin i bliskich świętujących Funkcjonariuszy oraz gości zaproszonych, w tym Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu mł. insp. Jacka Basika.

To podniosłe wydarzenie stanowiło również wspaniałą okoliczność do wręczenia nominacji, odznak i wyróżnień za zasługi, a także licznych podziękowań. Docenieni zostali funkcjonariusze, którzy na przestrzeni ostatnich lat wykazali się zaangażowaniem w poprawę bezpieczeństwa i służyli pomocą, działając w szeregach namysłowskiej Policji.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim Funkcjonariuszom oraz Pracownikom cywilnym Komendy Powiatowej Policji, za wypełnianie tak wyjątkowej i niezwykle ważnej służby, podczas której dbacie Państwo o porządek i bezpieczeństwo naszych mieszkańców, wykazując się niezwykłą odwagą opartą o zaangażowanie i profesjonalizm. Niech wykonywana przez Was praca będzie źródłem dumy, a prawość źródłem siły, która pozwala służyć ludziom.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane