Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej – święta pracowników oświaty i szkolnictwa wyższego, Bartłomiej Stawiarski Burmistrz Namysłowa, wraz z Zastępcą Eweliną Moniuszko-Czuczwarą oraz Naczelnikiem Wydziału Edukacji, Sportu i Zdrowia Ewą Burkiewicz-Janik, wręczyli nagrody dyrektorom oraz pracownikom gminnych placówek oświatowych. Swoje wyróżnienia w Bibliotece Miejskiej w Namysłowie odebrało 37 nauczycieli.

Przypadający corocznie w dniu 14 października Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany „Dniem Nauczyciela”, to w tym roku także 250. rocznica powstania Komisji Edukacji Narodowej – pierwszej na ziemiach polskich i w Europie tego typu instytucji, która zajmowała się reformowaniem szkolnictwa.

Wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy zatem wielu radości, cierpliwości oraz nieustającego powołania do wykonywanej pracy i satysfakcji z jej efektów przez cały rok.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane