×
Wyszukaj w serwisie

spotkanie z Pracownikami namysłowskiego OPS

W dniu 22 listopada br., w imieniu Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego, jego Zastępcy Ewelina Moniuszko-Czuczwara oraz Krzysztof Mucha, mieli ogromną przyjemność spotkać się z Pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej w Namysłowie, w obecnej siedzibie OPS, mieszczącej się w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Namysłowie.

Dzień Pracownika Socjalnego to polskie święto, obchodzone corocznie 21 listopada, jako okoliczność święto wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych, którzy w swojej pracy udzielają wsparcia ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych. Wiceburmistrzowie wręczyli całej kadrze, na czele z Panią Dyrektor OPS Katarzyną Jóźwiak oraz jej Zastępczynią Malwiną Jabłońską, róże będące podziękowaniem za profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków zawodowych.

Życzymy Państwu raz jeszcze wielu sił niezbędnych do pełnienia służby na rzecz osób potrzebujących oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane