Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Punkt Wymiany Ciepła

Namysłowski samorząd, już po raz szósty, wraz z tut. Ośrodkiem Pomocy Społecznej, przystąpił do ogólnopolskiej charytatywnej akcji na rzecz bezdomnych, biednych i potrzebujących pn. „Wymiana Ciepła”. Ta społeczna inicjatywa skierowana jest do ludzi dobrej woli, którzy w swoich szafach posiadają w dobrym stanie odzież jesienno-zimową i chcą się nią podzielić.

W tym celu, podobnie jak w ubiegłych latach, w specjalnie przygotowanym, ogólnodostępnym miejscu, na terenie Dworca Kolejowego w Namysłowie, ustawiono Punkt Wymiany Ciepła - czyli duży wieszak na zimową odzież, gdzie zarówno można oddać ciepłą odzież, jak i ją pozyskać.

Zachęcamy wszystkich do dalszego wspierania tej „ciepłej” inicjatywy, aby osoby potrzebujące mogły skorzystać z naszej pomocy, szczególnie w zimowym okresie. Nie bądźmy obojętni na potrzeby innych i przyłączmy się do akcji!

Potrzebujesz ciepła? Weź sobie ubranie. Chcesz pomóc? Zostaw coś na wieszaku!

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane