Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

I zimowy turniej klubowy FGA

2 grudnia br., na sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Iwaszkiewicza w Namysłowie, odbył się I zimowy turniej klubowy FGA, w którym wzięło udział ponad  90 zawodniczek z klubów z Namysłowa, Kłodzka, Sycowa oraz Świebodzic, pod patronatem honorowym Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego.

Tancerki prezentowały układy indywidualne, duety oraz trio. Gimnastyka artystyczna to widowiskowy sport, który łączy w sobie elementy baletu, gimnastyki, akrobatyki, tańca i umiejętności posługiwania się przyborami. Turniej był także okazją do wręczenia podziękowań osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia, które z rąk Jekateriny Kniazewy- założycielki akademii FGA Gimnastyka Artystyczna , otrzymali m.in. Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski oraz Prezes Namysłowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o o. Barbara Kin.

Gratulujemy trenerom i uczestniczkom wspaniałych występów na turnieju a organizatorom profesjonalnie przygotowanych zawodów!

 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane