Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Mikołaj odwiedził przedszkolaki

W dniach 4 i 5 grudnia br., z okazji Mikołajek, Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski wraz ze swoją Zastępczynią Eweliną Moniuszko-Czuczwarą, Naczelnikiem Wydziału Edukacji, Sportu i Zdrowia Ewą Burkiewicz-Janik oraz Świętym Mikołajem, odwiedzili dzieci z Przedszkoli nr 1, 3, 4, 5 w Namysłowie, Przedszkola Integracyjnego, Żłobka oraz placówek gminnych w: Ligocie Książęcej, Krasowicach, Smarchowicach Wielkich, Głuszynie, Jastrzębiu i Bukowie Śląskiej.

Mikołajowa załoga, obładowana prezentami, obdarowała maluchy przeróżnymi zabawkami, wśród których znalazły się m.in.: klocki, duże samochody, betoniarki, zestawy do gotowania i wiele ciekawych akcesoriów. Przedszkolaki z wielką radością witały Świętego Mikołaja i Jego ekipę. Maluchy odwdzięczyły się Mikołajowi bogatym repertuarem piosenek i wierszyków, a także własnoręcznie wykonanymi, cudnymi świątecznymi ozdobami. Następnie z uśmiechem na twarzach przystąpiły do rozpakowywania otrzymanych prezentów, z których bardzo się ucieszyły.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane