×
Wyszukaj w serwisie

Biały Orlik już otwarty!

Dnia 6 grudnia br., w Mikołajki, miało miejsce oficjalne otwarcie sezonu na namysłowskim lodowisku „Biały Orlik” przy ul. Kolejowej w Namysłowie, którego dokonali Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski wraz z Prezes Namysłowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Barbarą Kin.

Z tej okazji, ekipa NOSIR na czele z parą Mikołajów - animatorów, przygotowała dla zwolenników zimowych szaleństw wiele atrakcji: gry i zabawy na lodzie, konkurencje sprawnościowe, a na wszystkich adeptów łyżwiarstwa czekał słodki poczęstunek i rozgrzewające, gorące napoje. W tym dniu zwolennicy zimowych szaleństw mieli na „białą taflę” wstęp wolny, a wypożyczanie łyżew było gratis!

Lodowisko będzie czynne codziennie, w godzinach od 12.00 do 20.00, jeśli tylko aura na to pozwoli. Wstęp wolny na taflę do godziny 15.00 mają grupy zorganizowane (dzieci i młodzież). Szczegółowy cennik dostępny jest na stronie NOSIR-u.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane