Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Lodówka dla potrzebujących

W dniu 19 grudnia br. przy Namysłowskim Ośrodku Kultury stanęła ,,Lodówka dla potrzebujących'', dzięki której mieszkańcy w trudnej sytuacji mogą zaopatrzyć się w produkty żywnościowe pozostawione przez ludzi dobrego serca. Szczególnie w okresie świątecznym, zdarza się nam marnować dużo jedzenia, dlatego zamiast wyrzucać żywność do śmietnika, podzielmy się nią z innymi. Jedzenie może przynieść każdy, ważne, żeby była to żywność przed upływem terminu ważności, najlepiej oryginalnie zapakowana.

Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy potrzebującym, do włączenia się do akcji i dzielenia się produktami żywnościowymi, zarówno zakupionymi w sklepie, jak i własnego wyrobu. Produkty w lodówce dostępne są dla każdego. Pomysłodawcy apelują jednak abyśmy pamiętali, że jest ona przeznaczona przede wszystkim dla najbardziej potrzebujących, dlatego korzystając ze zgromadzonych zapasów miejmy na uwadze, aby zostawić ich część dla kolejnych odwiedzających.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane