Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Ankieta dot. rodzaju i szacunkowej masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji poddawanych recyklingowi w przydomowych kompostownikach w 2023 r.

W związku z wprowadzeniem nowych zasad obliczania osiągniętego przez gminę poziomu recyklingu odpadów komunalnych, zwracamy się z prośbą do mieszkańców budynków jednorodzinnych, kompostujących bioodpady, o wypełnienie ankiety dotyczącej rodzaju i szacunkowej masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji poddawanych recyklingowi w przydomowych kompostownikach w 2023 r.

Wypełnioną ankietę należy dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Namysłowie, Wydział Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Inwestycji budynek B. pok. 17, lub złożyć w sekretariacie Urzędu, w terminie do 31 marca 2024 r.

            Przekazane przez Państwa ankiety pozwolą na osiągnięcie przez gminę wymaganego prawem poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych, który za 2023 r. wynosi 35 %.

            Ankiety dostępne są na punkcie  informacyjnym Urzędu, w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Ochrony środowiska i Inwestycji bud. B,  pok. 17 oraz poniżej:

ankieta dot. odpadów

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane