Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Ferie zimowe 2024 w Namysłowie

Tak jak w ubiegłym roku, Gmina Namysłów podczas tegorocznego zimowego wypoczynku, zapewniła dzieciom i młodzieży pełen wachlarz niezapomnianych atrakcji i zabaw, przygotowanych wspólnie z: Namysłowskim Ośrodkiem Kultury, Biblioteką Publiczną, Izbą Techniki Młynarskiej oraz Izbą Regionalną w Namysłowie, Namysłowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, a także Zakładem Wodociągów i Usług Komunalnych „EKOWOD” w Namysłowie oraz Klubem Gier Planszowych i RPG Dragon.

Zajęcia i animacje, które odbywały się codziennie, od pierwszego do ostatniego dnia ferii, tj. w dniach od 15 do 26 stycznia br., cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych najmłodszych mieszkańców. To dziesięć dni wypełnionych zabawą, planszówkowym zawrotem głowy z Klubem Gier Planszowych i RPG „Dragon”, kreatywnymi zajęciami z użyciem tablicy multimedialnej, sportowo-rekreacyjnymi i integracyjnymi, warsztatami kulinarnymi, teatralnymi, plastycznymi, technicznymi, muzycznymi i artystycznymi. Nie zabrakło też ciekawych zajęć literackich i rymowanek oraz warsztatów ekologicznych popartych Questami edukacyjnymi. Niezapomnianych emocji dostarczył wszystkim dzieciom spektakl teatralny w wykonaniu artystów z Teatru Kokon, projekcie bajkowo - filmowe, karnawałowy bal maskowy, zabawy z magicznym dywanem, warsztaty z książką sensoryczną, oraz zajęcia robotyczne. Chętni skorzystali również z możliwości wycieczki kolejowej do Wrocławia, zwiedzania Namysłowa, warsztatów terenowych, a także przeróżnej aktywności na świeżym powietrzu oraz szaleństw na dmuchanych placach zabaw, zarówno w samym mieście, jak i poszczególnych sołectwach. Miłośnicy aktywnego wypoczynku skorzystali także z animacji na lodowisku oraz odkrywali tajemnice ścieżkami średniowiecznego Namysłowa, zwiedzając m.in. Izbę Techniki Młynarskiej i Izbę Regionalną w Namysłowie.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane