Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Stypendia sportowe Burmistrza Namysłowa

W dniu 30 stycznia br., w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie, odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów sportowych i nagród Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego dla zawodników, trenerów i działaczy sportowych za osiągnięte wyniki sportowe w 2023 r. oraz wyjątkową aktywność na rzecz rozwoju i promocji sportu w Gminie Namysłów.

Włodarz Miasta wraz z Zastępcą Burmistrza Eweliną Moniuszko-Czuczwarą przyznali i wręczyli nagrody finansowe 32 osobom (na ten cel wydatkowano 40 000,00 zł) oraz stypendia 68 osobom o łącznej wartości 159 960,00 zł.

Wydarzenie poprowadził przedstawiciel Namysłowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o o. Paweł Herian, a o oprawę muzyczną zadbała wokalistka Karolina Olbrychowska, podopieczna studia piosenki Namysłowskiego Ośródka Kultury. W spotkaniu uczestniczyli m.in.: Zastępca Naczelnika Wydziału Edukacji, Sportu i Zdrowia Renata Król wraz z pracownikami, Piotr Lechowicz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie, Prezesi namysłowskich klubów oraz rodziny i bliscy naszych wspaniałych sportowców.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym wybitnych wyników oraz trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia!

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane