Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Dzień Myśli Braterskiej

W dniu 25 lutego br. druhowie z Namysłowskiego Związku Drużyn obchodzili Dzień Myśli Braterskiej – święta harcerek, skautek, harcerzy i skautów na całym świecie, upamiętniającego urodziny założycieli skautingu Roberta i Olave Baden Powell. 

W ramach obchodów druhowie organizują różnorodne aktywności, które promują ideę braterstwa oraz solidarności. Może to być organizacja ognisk, spotkań integracyjnych, czy też akcji charytatywnych, które mają na celu pomoc osobom potrzebującym. Istotnym elementem jest również refleksja nad własnymi działaniami i postawą w życiu codziennym, zgodnie z harcerskimi wartościami. 

 Namysłowscy harcerze spędzili tego dnia miło czas podczas gry terenowej, którą wspólnie rozwiązali, zwieńczonej wesołym biesiadowaniem z harcerską nutą i piosenką przy blasku ogniska, na skwerze przy Murach Miejskich za Biblioteką Publiczną w Namysłowie oraz nocowaniem w pobliskiej sali gimnastycznej. 

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane