×
Wyszukaj w serwisie

Muzyczny Dzień Kobiet z Mieczysławem Szcześniakiem

W dniu 9 marca br., w muzyczną podróż, mieszkanki Namysłowa i okolicznych miejscowości, zabrał Mieczysław Szcześniak. W hali sportowej I LO w Namysłowie, kobiety świętowały Międzynarodowy Dzień Kobiet, w muzycznym towarzystwie wykonawcy utworów takich jak: „O niebo lepiej" i "Za - Czekam". Nie zabrakło również "Dumki na dwa serca" wyśpiewanej wspólnie z publicznością. Artysta, wraz z publicznością, odbył swoistą podróż w czasie, wykonując najlepsze piosenki z różnych płyt, specjalnie wybrane na tę okazję ballady i soulowe przeboje. To był wspaniały i klimatyczny wieczór dla pań.

W ten wyjątkowy wieczór do pań skierowano wiele ciepłych słów. Wszystkie przybyłe Panie, uroczyście powitał Bartłomiej Stawiarski Burmistrz Namysłowa wraz z Dyrektorem Namysłowskiego Ośrodka Kultury Mariuszem Jabłońskim, życząc wspaniałej zabawy i wręczając wiosenne tulipany. Koncertowe spotkania z tej okazji, to już jedna z tradycji Namysłowa, organizowana corocznie przez NOK.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz pełen emocji i wzruszeń koncert.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane