Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

Z życzeniami dla Kobiet

Dzień Kobiet z Gminie Namysłów jest co roku wspaniałą okazją do spotkań z przedstawicielkami płci pięknej, zrzeszonych w namysłowskich organizacjach i stowarzyszeniach.

Zgodnie z tą wieloletnią tradycją, już w dniu 7 marca br., Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski wraz ze swoją Zastępczynią Eweliną Moniuszko-Czuczwarą mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet, zorganizowanym przez Panią Krystynę Pacholik dla członków Polskiego Związku Niewidomych, które odbyło się w restauracji Przystań Smaków.

Kolejna wizyta Włodarza miasta z tej okazji, która miała miejsce w dniu 8 marca br., została złożona namysłowskim Seniorom w siedzibie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Rejonu II w Namysłowie, pod kierownictwem Jana Klusko.

Natomiast zwieńczeniem obchodów Święta Kobiet, było spotkanie w restauracji Fantazja Smaków, w  dniu 11 marca br., na zaproszenie Namysłowskiego Stowarzyszenia Diabetyków pod kierownictwem Katarzyny Dyszlewskiej. Podczas imprezy, Burmistrz Miasta wraz ze swoimi Zastępcami: Eweliną Moniuszko-Czuczwarą oraz Krzysztofem Muchą, podziękowali wszystkim zebranym Paniom oraz Panom, a także złożyli Im najserdeczniejsze życzenia, na ręce każdej z kobiet przekazując piękne, wiosenne tulipany.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane