Wybory samorządowe - więcej informacji

×
Wyszukaj w serwisie

„Wierszowanie z Janem Brzechwą”

W dniu 22 marca br., w Bibliotece Publicznej w Namysłowie odbyło się „Wierszowanie z Janem Brzechwą”, zorganizowane dla przedszkolaków z całego Powiatu Namysłowskiego.

Występy dzieci podziwiała i oceniała komisja w składzie: Ewelina Moniuszko-Czuczwara - Zastępca Burmistrza Namysłowa, Maria Karaban - Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej i Prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Namysłowie oraz Katarzyna Jaruszewicz-Kot - Instruktor w Namysłowskim Ośrodku Kultury.

Maluchy uczestniczące w konkursie, z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały przed Jury swój talent, recytując wiersze owego autora, np. „Kaczka Dziwaczka”, czy „Leń”. Wszystkie dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych przebraniach. Nie zabrakło także ciekawych rekwizytów i gadżetów.

Po długiej dyskusji udało się wyłonić laureatów, którzy wykazali się znakomitym kunsztem recytatorskim:

- I miejsce: Maria Błach z Przedszkola nr 4 w Namysłowie,

- II miejsce: Aleksandra Wyczislok z Przedszkola nr 1 w Namysłowie,

- III miejsce: Małgorzata Honc z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ligotce Książęcej.

Jury przyznało także trzy specjalne wyróżnienia komisji oceniającej dla: Zofii Jany z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego ze Świerczowa, Natalii Miodek z Publicznej Szkoły Podstawowej z Bukowia oraz Leona Pętlickiego z Przedszkola Integracyjnego.

Pozostałych wspaniałych uczestników współzawodnictwa, komisja nagrodziła niemniej ważnymi wyróżnieniami.

Serdecznie gratulujemy wszystkim małym literatom talentu i odwagi, a Pracownikom Biblioteki Publicznej w Namysłowie z Panią Kierownik Agnieszką Klimas na czele, dziękujemy za zorganizowanie tej znakomitej inicjatywy!

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane