×
Wyszukaj w serwisie

Bieg Wielkanocny w Parku Południowym

W słoneczny, sobotni poranek, 6 kwietnia b., tuż po godzinie 11:00, w Parku Południowym przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Namysłowie wystartował tegoroczny Bieg Wielkanocny dla dzieci, młodzieży i dorosłych, który zachęcił do wiosennej aktywności ponad 70 uczestników.

Oficjalnego otwarcia tych sportowych zmagań w pięknej, leśnej scenerii, dokonał Burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski wraz ze swoją Zastępczynią Eweliną Moniuszko - Czuczwarą oraz w imieniu Prezes Namysłowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o.  Barbary Kin - Pracownikiem NOSiR Pawłem Herianem, który poprowadził sobotnie wydarzenie.

Biegacze rywalizowali ze sobą w 5 kategoriach wiekowych: przedszkolaki, klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII oraz szkoły średnie wraz z dorosłymi, w których tak naprawdę nie liczyły się zdobyte miejsca, ale przede wszystkim wspólne starty i miła, sportowa rywalizacja w duchu fair play.

Wszystkim zwycięzcom zostały zatem wręczone pamiątkowe puchary, a każdy z uczestników otrzymał także okolicznościowy medal.

Nie zabrakło także niespodzianek rzeczowych, a na wszystkich przybyłych czekał również pyszny, plenerowy posiłek w postaci kiełbaski z grilla, czy słodkiej przekąski oraz ciepłych i zimnych napojów, o które zadbali pracownicy NOSiR.

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane