×
Wyszukaj w serwisie

Pierwszy ,,Piknik na kocyku”

W dniu 14 kwietnia, w niedzielne popołudnie, na placu pod Nowym Grzybkiem w Namysłowie, odbył się pierwszy ,,Piknik na kocyku”, zorganizowany pod patronatem Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego, Namysłowskiego Ośrodka Kultury oraz Namysłowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dopisała piękna pogoda, a organizatorzy zadbali o mnóstwo atrakcji dla każdego uczestnika. Wszystkich Gości przywitał Włodarz miasta, zaczynając tym samym wiosenny, imprezowy sezon plenerowy w Namysłowie. Beztroskie wylegiwanie się na leżakach, sąsiedzkie rozmowy, nastrojowa muzyka oraz stoiska gastronomiczne z watą cukrową, popcornem, kiełbaską z grilla oraz orzeźwiającymi lodami, do których ustawiały się długie kolejki, a także moc aktywnych atrakcji dla całych rodzin, jak: dmuchańce, wesołe animacje, konkurencje sportowe, gry i zabawy zręcznościowe, występy lokalnych artystów oraz pokazy Komendy Powiatowej PSP w Namysłowie i Namysłowskiego Stowarzyszenia Motocyklistów „Black Seven”, sprawiły, że w niedzielne popołudnie dzieci mogły spożytkować swoją energię, a dorośli spokojnie odpocząć.

Dziękujemy wszystkim wspomnianym Osobom i Instytucjom, które zapewniły tyle wspaniałych i niezapomnianych atrakcji, a miłym Gościom - naszym Mieszkańcom - dziękujemy za przybycie i tak miło spędzony wspólnie czas!

 

Miasta partnerskie

Herb - Nebelschutz.jpegNebelschütz Herb - Linz.jpegLinz Herb - Hlucin.jpegHlučin Herb - Jaremcze.jpegJaremczeHerb - Kiskore.jpegKisköre Herb - Zagon.jpegZagon

Polecane